Atsižvelgus į šalyje blogėjančią epidemiologinę situaciją, Kaune ir Vilniuje suplanuoti nemokami seminarai mūsų organizacijos nariams – „Apmokestinamoji pakuotė. Teorija, praktika, nauji iššūkiai“ – buvo atšaukti ir persikėlė į elektroninę erdvę. Lapkričio 17 d. seminaras vyko nuotoliniu būdu – nespėjusiems sudalyvauti, seminaro įrašą bus galima peržiūrėti iki lapkričio 18 d. paspaudus nuorodą https://bit.ly/3f3M44i.

Seminaro metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas praktiniam apmokestinamųjų pakuočių apskaitos vedimui GPAIS-e: pasitaikančių klaidų aptarimui, prekinių vienetų sąrašo formavimui, daugkartinio naudojimo  pakuotėms; savoms reikmėms sunaudojamų pakuočių ir atliekų susidarymo apskaitų reikalavimams, naujiems 2021-2022 m. gamintojų / importuotojų laukiantiems iššūkiams.

Seminaro apie praktinį apmokestinamųjų pakuočių apskaitos vedimą GPAIS-e klausė per 100 organizacijos „Gamtos ateitis“ atstovų. VšĮ „Gamtos ateitis“ klientams nemokamus seminarus ir konsultacijas rengia reguliariai, siekdami supažindinti su įvairiomis naujovėmis, aktualijomis ir svarbiais niuansais pakuočių atliekų tvarkymo srityje.