Jurgis Didžiulis – apie tai, kad rūšiavimo konteineriai yra labai svarbūs, bet jei savo sprendimais vartoti / naudoti mažiau arba atsisakyti vienkartinių gaminių, kai įsigyjame daugkartinius ir ilgai tarnaujančius daiktus, mes sumažiname tą naštą gamtai ir tuo pačiu ją apsaugome – tai yra TIK sveikintina.

#GamtosAteitis

Kartais užtenka žaismingai žaisti pokyčius, kad įsitikintum, kad jie nėra tokie sudėtingi, o dažniausiai netgi “makes sense”. Prisipažinkite, ar esate kada skaičiavę kiek taros, buteliukų, plastikinių stiklinių ar kartoninių kavos puodelių vidutiniškai panaudojat per vieną festivalį? Jeigu pradėtume nešiotis savo daugkartinius puodelius – pradėtume ir skaiciuoti.

Praeitą savaitgalį dalyvavau Zero Waste Fest'20, kur visi sėkmingai festivaliavomės be vienkartinių indų. Burning Man #LeaveNoTrace vidinė taisyklė mane jau seniai įtikino, kad galime lengvai apsieiti be vienkartinių indų, o tada jau ir rūšiuoti tampa labai “makes sense”

Daugiau informacijos: www.gamtosateitis.lt Gamtos Ateitis – mūsų rankose! #gamtosateitis #rūšiavimas #ecofriendly #zerowaste Zero Waste Lietuva

Posted by Jurgis DID on 2020 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis