Lapkričio 5 d. Kaune, Lapkričio 17 d. Vilniuje organizuojame nemokamus seminarus mūsų organizacijos nariams – Apmokestinamoji pakuotė. Teorija, praktika, nauji iššūkiai“.

Seminarų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas praktiniam apmokestinamųjų pakuočių apskaitos vedimui GPAIS-e: pasitaikančių klaidų aptarimui, prekinių vienetų sąrašo formavimui, daugkartinio naudojimo  pakuotėms; savoms reikmėms sunaudojamų pakuočių ir atliekų susidarymo apskaitų reikalavimams, naujiems 2021-2022 m. gamintojų / importuotojų laukiantiems iššūkiams. Numatytas laikas Jūsų klausimams, diskusijoms – kviesime būti aktyviems seminarų metu!

Būtina išankstinė registracija el.p. info@gamtosateitis.lt.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite rezervuoti savo įmonės dalyvavimą renginyje (iš vienos įmonės gali dalyvauti vienas darbuotojas).

  • Seminaras Kaune vyks viešbutyje „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11
  • Seminaras Vilniuje vyks viešbutyje „IBIS Styles Vilnius“, Minsko pl. 14

Išsamesnę informacija apie seminaro dienotvarkę / pranešimų temas bei kur vyks seminarai – rasite ČIA.

Atsižvelgiant į bendrą šalies situaciją dėl padidėjusio sergamumo Covid-19, visų dalyvių renginyje prašysime laikytis saugumo reikalavimų, padėsiančių išvengti rizikos savo ir kitų atžvilgiu. Atvykstant į seminarą, bus būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.). Jei artėjant numatytiems seminarams rekomendacijos dėl renginių organizavimo pasikeis – seminarai bus vykdomi nuotoliniu būdu. Apie tai užsiregistravusius dalyvius informuosime.