Išbandykite su vaikais mūsų parengtus iššūkius naujoje knygelėje „Mažasis gamtos ateities ekspertas“.

Čia vaikams pateikiama įvairių užduočių apie pakuočių atliekų rūšiavimą, atsakingą vartojimą, gyvenimą be atliekų.

Prisegame tris variantus: spalvotą, nespalvotą ir spalvotą-nespalvotą.

Šią edukacinę medžiagą galima rodyti vaikams ir spręsti užduotis žodžiu, žiūrint per ekranus, kartu diskutuojant. Dalį užduočių rekomenduojame atspausdinti ir vaikams pateikti atlikti savarankiškai.

„Jei kas tavęs paklaustų: kaip pasaulis atrodys po 10, 20 ar 100 metų? Ką atsakytum? Ar jame bus daug medžių? Ar jame bus daug gyvūnų? Ar jame bus mažiau šiukšlių? Gal atliekų visai nebus, nes tai, ką pagaminsime, vėliau vėl panaudosime perdirbdami? O kad taip ir būtų! Bet galime pasistengti kartu – nes maži mūsų žingsneliai visuomet veda didelio tikslo link.“

Tad skelbiame tau iššūkį – išspręsk visas knygelėje pateiktas užduotis ir tapk mažuoju GAMTOS ATEITIES ekspertu, galinčiu ir kitiems papasakoti, kodėl reikia saugoti gamtą, kodėl reikia mažiau vartoti ir šiukšlinti, kodėl reikia teisingai rūšiuoti ir iš tų pačių žaliavų gaminti kažką dar ir dar kartą?

Žvelk į tai kaip į mažą nuotykį, iš kurio sužinosi kažką naujo ir įdomaus. Kiekvieną užduotį atlik nuo pradžios iki galo, o pabaigoje tavęs laukia staigmena J

Atsižvelgiant į savivaldybių išsakytą poreikį edukacinei medžiagai ikimokyklinio amžiaus vaikams, popierinės knygelės, atspausdintos ant perdirbto popieriaus, jau iškeliavo į skirtingas Lietuvos savivaldybes – ikimokyklinių įstaigų vaikams, būsimiems „Mažiesiems GAMTOS ATEITIES ekspertams“.

Knygeles atsisiųsti galite čia:

Spalvota

Nespalvota

Spalvota ir nespalvota