Jurgis Didžiulis – apie tai, kad kiekvienas mūsų kasdienis pasirinkimas, net toks „mažytis“, kaip kokios spalvos tualetinį popierių renkamės savo namams, gali turėti ilgalaikį poveikį gamtai. Todėl prieš perkant, verta apsvarstyti – o gal galima įsigyti tą pačią funkciją atliekantį ir niekuo neprastesnį daiktą, BET – pagamintą iš perdirbtų medžiagų?

Gamtos ateitis – mūsų rankose!

Šiandien šnekame apie užpakaliukų poveikį gamtai. Taip, taip, kiekvienas kasdienis pasirinkimas, net toks “mažytis” kaip kokios spalvos tualetinį popierių renkamės savo namams, gali turėti ilgalaikį poveikį gamtai.

#Samoningasvartojimas yra sąžiningas savo pasirinkimų apsvarstymas ir tai ypač liečia buitinius daiktus, kuriuos naudojame kasdien. Todėl prieš perkant, verta apsvarstyti ar galima įsigyti tą pačią funkciją atliekantį ir niekuo neprastesnį, bet pagamintą iš perdirbtų medžiagų daiktą? Tokie kasdieniai sprendimai turi didelę įtaką aplinkosaugai ir taip žingsnis po žingsnio kartu galime kurti tvaresnę aplinką sau ir ateities kartoms.

Daugiau informacijos: www.gamtosateitis.lt // Gamtos Ateitis – mūsų rankose! #gamtosateitis #rūšiavimas #ecofriendly #recycle

Posted by Jurgis DID on 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis