Vasario 26 d. VšĮ „Gamtos ateitis“ su edukacine programa „Kaip meškiukas kitokį gimtadienį šventė“ apsilankė Ukmergės lopšelyje-darželyje „Vaikystė“. Čia susitiko su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Edukacinės programos personažai – trys miško gyventojai – meškiukas KUBUŠ, kiškis ir lapė – vaikus kvietė dainai ir šokiui bei diskusijai apie tai, kaip mes mokame rūšiuoti ar gyventi savo aplinkoje sukuriant kuo mažiau atliekų. Renginio pabaigoje visi vaikai gavo dovanų po edukacinę pasakų ir užduotėlių knygą, pagamintą iš 100 proc. perdirbtų antrinių žaliavų „Kaip meškiukas kitokį gimtadienį šventė“.

„Metų pradžioje visuomet surenkame įvairiausių edukacinių, švietimo apie atsakingą vartojimą, rūšiavimą priemonių poreikį iš savivaldybių, su kuriomis glaudžiai bendradarbiaujame visuomenės švietimo skirtinguose regionuose klausimais. Įvairios edukacinės programos, mokymai ikimokyklinio ar mokyklinio amžiaus vaikams – viena iš palankiausiai savivaldybių atstovų vertinamų priemonių, nes jaunoji karta labai domisi viskuo, kas susiję su gamtos puoselėjimu ir išsaugojimu. O vaikai savo ruožtu įgytais patarimais, pamokymais vėliau noriai dalijasi savo šeimose – su tėvais, seneliais. Tad įvairių programų vaikams skirtinguose Lietuvos miestuose numatėme ir šiems metams,“ – įspūdžiais apie pirmąjį šių metų renginį vaikams, įvykusį Ukmergėje, dalijosi Diana Ramanauskaitė, VšĮ „Gamtos ateitis“ Viešinimo ir marketingo vadovė.

Šiai knygai specialiai sukurta edukacinė programa artimiausiu metu pasieks ir kitas Lietuvos mokymosi įstaigas.