Informuojame, kad VšĮ „Gamtos ateitis“ nuo 2023-01-01 perdavė visas teises ir pareigas, organizuojant gamintojų ir importuotojų pakuočių atliekų tvarkymą, Gamintojų ir importuotojų asociacijai „GAMTOS ATEITIS“ (toliau – Asociacija).

Asociacija  patvirtina, kad ji turi teisės aktų nustatyta tvarka Aplinkos apsaugos agentūros išduotą 2022-04-28 Pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo licenciją Nr. 006, suteikiančią teisę organizuoti stiklinės, plastikinės, PET (polietileno tereftalatas), kombinuotos, metalinės (aliuminio), metalinės (juodojo metalo), popierinės ir kartoninės, medinės bei kitos pakuotės atliekų sutvarkymą. Asociacija nesiekia pelno, nėra atliekų tvarkymo įrengimų savininkė ar dalininkė.

Asociacijos tikslas – atstovaujant Lietuvos gamintojams ir importuotojams, vystyti skaidrią ir efektyvią pakuočių atliekų tvarkymo veiklą bei įgyvendinti visuomenės švietimo, edukacijos priemones, siekiant didinti gyventojų, savivaldos, verslo atsakomybę ir sąmoningumą aplinkos taršos mažinimo pakuočių atliekomis bei jų rūšiavimo klausimais.