Kaip ir kasmet, VšĮ „Gamtos ateitis“ gruodžio 1 d. organizavo praktinį seminarą supakuotų gaminių gamintojams ir importuotojams, savo klientams. Šių metų seminaro tema buvo –„Nauji reikalavimai pakuočių tiekimo į rinką ir pakuočių atliekų tvarkymo sistemoje“.

Seminaro metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas teisės aktų pakeitimams pristatyti, supažindinti su gamintojų ir importuotojų laukiančiais iššūkiais 2022-2025 m. Taip pat – apžvelgti pakuočių apskaitos GPAIS-e praktinius aspektus, dažniausiai pasitaikančias klaidas ir kitus aktualius klausimus.

Nuotolinį seminarą stebėjo per 400 dalyvių. Pranešėja – VšĮ „Gamtos ateitis“ aplinkosaugos ekspertė Dalia Gedgaudienė – sulaukė daug klausimų, susijusių su pokyčiais nuo artėjančių metų. Tai rodo, kad artėjantys pasikeitimai pakuočių atliekų tvarkymo srityje nuo artėjančių naujųjų metų gamintojams ir importuotojams kelia daug klausimų ir žada naujų iššūkių.

Artimiausiu metu visiems seminaro dalyviams bus išsiųsta seminaro medžiaga – skaidrės ir renginio įrašai pagal skirtingas pranešimų temas.  Kilus klausimų, visuomet galite papildomai susisiekti jų aptarti su mūsų aplinkosaugos eksperte Dalia Gedgaudiene.