Kartu su „Švariais miestais“ šįkart pristatome savo klientus – maisto pramonėje jau virš 30 m. veiklą vykdančius UAB „Samsonas“.

Reportaže išgirsite išsamų įmonės „Samsonas“ Mėsos perdirbimo cecho vadovės Ramunė Butauskienės pasakojimą apie tai, kaip jų gaminami maisto gaminiai, praėję gausybę skirtingų gamybos, tikrinimo, pakavimo, transportavimo etapų pasiekia mūsų stalą.

Draugiški aplinkai, skaičiuojantys, besikeičiantys, besimokantys, bandymus atliekantys – ir visa tai dėl to, kad būtų rastas tas teisingiausias vartotojui, aplinkai, gamtai ir verslui sprendimas.

Visą reportažą žiūrėkite nuo 10 min.

Šis video reportažas – tai dar vienas epizodas „Gamtos ateities“ ir Lrytas televizijos bendro tęstinio projekto, kuriame visuomenei pristatomos „Gamtos ateities“ klientų tvaraus verslo kelionės. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Švarūs miestai – švari Lietuva“ vedėja Justė Zinkevičiūtė leidžiasi į kelionę po Lietuvos miestus, kad papasakotų, kieno ir kokių pastangų dėka švarėja mūsų visų aplinka. Laidą „Švarūs miestai – švari Lietuva“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:30 valandą per „Lietuvos ryto“ televiziją.