Balandžio 13 d. „Gamtos ateities“ rūšiavimo ambasadoriai – Plastikinis, Popierinė ir Stiklinis – svečiavosi Druskininkuose, minias žmonių kasmet sutraukiančioje Narcizų žydėjimo šventėje Vijūnėlės parke.

Kaip ir kasmet, balandžio mėnesį, Vijūnėlės parkas nusidažo sodriomis pražydusių narcizų spalvomis. Parke žydi per 500 000 narcizų. Šis reginys į Druskininkus pritraukia daugybę žmonių. Šventės metu vyksta daugybė renginių, organizuojamos įvairios pramogos ir veiklos, groja gyva muzika.

Rūšiavimo ambasadoriai – Plastikinis, Popierinė ir Stiklinis – šventės metu turėjo galimybę pabendrauti su miesto svečiais ir vietiniais gyventojais apie tai, kuo mes kiekvienas galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo, gamtos išteklių tausojimo ir įpročių rūšiuoti, palaikyti švarą ir gyventi tvariau skatinimo. Atminimo dovanos – daugkartiniai pirkinių maišeliai, maišeliai sveriamiems produktams, užduotėlių apie rūšiavimą knygelės vaikams ir ambasadorių gerosios emocijos nuotraukose – šventės dalyviams primins, kad ir mažos iniciatyvos ilgainiui sukuria didelį rezultatą, o geri mūsų įpročiai – tai didžiausia dovana mus supančiai gamtai.

Druskininkai šiemet švenčia 230-ąjį gimtadienį, tad šia proga balandžio 12 prasidėjusi Narcizų žydėjimo šventė vyks iki balandžio 21 dienos.

Atsižvelgę į savivaldybių išsakytus lūkesčius, kasmet įgyvendiname įvairias priemones, skirtas skatinti aplinkosauginį sąmoningumą ir didesnį bei efektyvesnį atliekų rūšiavimą. Šis renginys organizuotas bendradarbiaujant su Druskininkų savivaldybe.