Produktų ženklinimo, inžinerinių pakavimų bei gamybos automatizavimo sprendimų lyderė Baltijos šalyse – mūsų klientai ir „Ateities pakuotės klubo“ nariai, įmonė „Pakmarkas“ – per ilgus veiklos metus įdiegė naujausias technologijas, subūrė kvalifikuotų specialistų komandą, kad galėtų užtikrinti paslaugų teikimo tikslumą ir greitį, gamtą tausojančią gamybą bei aukštą paslaugų kokybę.

Įmonė ypatingai daug dėmesio skiria inovacijoms, kurios nukreiptos į tvarumą ir švarią aplinką. Šiame reportaže – pokalbyje su Tvarumo ir komunikacijos specialiste Jurgita Bagdonavičiene – išgirsite, kaip gamybos įmonėje dirba tvarumo specialistai ir kodėl ši profesija šiandien yra viena paklausiausių rinkoje, bei viena svarbiausių figūrų – įmonėje.

Šiandien tikimasi, kad tvarumo specialistas:

  • išmanytų tiek nacionalinius, tiek ES teisinius dalykus ne tik aplinkosaugos klausimais, bet ir kaip diegti tvarumo principus gamybos įmonėje;
  • mokėtų analizuoti tvarumo rodiklius;
  • mokėtų rengti su tvarumo rodikliais susijusias ataskaitas įvairioms institucijoms, pertvarkyti tam tikras vidines tvarkas;
  • būtų atsakingas už aplinkosauginių reikalavimų įmonės veikloje laikymąsi;
  • galėtų tvarumo tikslus sieti su strateginiais įmonės tikslais.

Anot J. Bagdonavičienės, tvarumo specialistas šiandien – „žmogus orkestras“: reikalavimų daugėja, duomenų stebėti reikia ir reikės vis daugiau, tad šių specialistų poreikis ateityje – tik didės.

Visą reportažą žiūrėkite (nuo 12 min.):

Laida „Renkuosi studijuoti“ – apie tuos, kurie moko ir mokosi bei tuos, kuriems mokslas tarnauja. Kokius specialistus paruošia Lietuvos universitetai bei kolegijos ir kokių specialistų laukia valstybinės įstaigos bei verslas?

https://www.lrytas.lt/zyme/renkuosi-studijuoti