Prie „Ateities pakuotės“ klubo prisijungė dar vieni nauji nariai – VšĮ „Gamtos ateitis“ klientai – UAB MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris.

UAB MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudėtingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse MTTC užima daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos.

Pasaulyje yra 3,3 milijardo aktyvių mobiliųjų telefonų ir tai prilygsta beveik pusės visų pasaulio gyventojų skaičiui, o telefonų turėtojai kasmet išmeta 125 milijonus mobiliųjų telefonų, kas tampa vis didesne problema aplinkai. Vietoj to, kad tokie įrenginiai keliautų į sąvartyną, panaudoti – subraižyti, sudaužyti, neveikiantys – telefonai yra atnaujinami, suremontuojami ir prikeliami antram, o gal trečiam ir ketvirtam gyvenimui – tuo MTTC labai stipriai prisideda prie aplinkos išsaugojimo. Atnaujintas įrenginys – tos pačios funkcijos, „kaip naujo“ telefono išvaizda, tik pigiau, tvariau ir dar vienu žingsniu arčiau gamtos išsaugojimo ir išvengiant papildomų elektronikos atliekų sąvartynuose.

„Ateities pakuotės“ klubas šiuo metu jau vienija 38 Lietuvos įmones. Tarp jų – gėrimų gamintojai, maisto pramonės, statybinių medžiagų, pakuočių gamybos ir kitų sektorių bendrovės. VšĮ „Gamtos ateitis“ inicijuotas ir įkurtas klubas skatina Lietuvos gamintojus ir importuotojus naudoti ekologiškesnes pakuotes, dalytis gerosiomis praktikomis šioje srityje ir stiprinti ekologinių iniciatyvų sklaidą Lietuvos versle ir visuomenėje.

Plačiau apie „Ateities pakuotės“ klubą ir galimybę prisijungti: https://gamtosateitis.lt/apie-rusiavima/ateities-pakuotes-klubas/