Pristatome jums išsamią 2023 metų veiklos ataskaitą, kurioje apžvelgiame pagrindinius mūsų organizacijos veiklos pasiekimus ir iššūkius pakuočių atliekų tvarkymo srityje.

Ataskaitoje aptariame pakuočių atliekų tvarkymo sistemą, jos dalyvius, kaip klasifikuojamos ir tvarkomos skirtingų tipų pakuotės. Išsamiai pristatome mūsų 2023 m. įgyvendintas visuomenės švietimo bei informavimo priemones bei kitas Asociacijos įgyvendinamas iniciatyvas verslo klientams ir visuomenei: „Ateities pakuotės klubą“, konsultacijas verslo klientams, gyventojų apklausą. Taip pat ataskaitoje rasite papildomos informacijos bei naudingų patarimų apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą, kad jos būtų surinktos ir efektyviai perdirbtos.

Ataskaita buvo pristatyta verslo klientams kasmetiniame mūsų organizuojamame renginyje – „Ateities pakuotės klubo“ verslo pusryčiuose. Taip pat išsiųsta visiems Asociacijos nariams, siekiant informuoti juos apie mūsų pasiekimus 2023 m. ir ateities planus.

Kviečiame ir jus skaityti apie mūsų veiklą ir planus tvarumo srityje bei prisijungti prie tvarios ateities kūrimo dalijantis idėjomis, kaip dar labiau įtraukti visuomenę ir verslą, siekiant švarios ir tvarios Lietuvos.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie mūsų sėkmingos veiklos 2023 metais, ir tikimės, kad kartu galėsime pasiekti dar geresnių rezultatų ateityje.

Pakuočių atliekų rūšiavimo ir perdirbimo nauda aplinkai – nenuginčijama. Svarbu suprasti, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kokių rezultatų šioje srityje pasieksime ir ką paliksime ateities kartoms.

Metinė „Gamtos ateitis“ ataskaita: Ką nuveikėme 2023 metais?