Dar vieni mūsų klientai ir tvarumo ambasadoriai, pristatomi laidoje „Švarūs miestai“ – medienos gaminių įmonė „Kirvilė“. Įmonė dirba vadovaudamasi tvarumo principais, ekologiją, tvarumą ir vertybę gyventi harmonijoje su gamta bei visuomene pristato kaip savo pagrindines gaires. Jie supranta, kad medžiui užaugti reikia net šimto metų, todėl kiekviena jos dalis turi būtų efektyviai panaudota, neleidžiant atsirasti jokių nenaudojamų likučių.

„Kirvilės“ gaminių asortimente rasite įvairius produktus: nuo medinių vidaus apdailos elementų iki medinių langų rėmų, klijuotų medžio skydų, statybinių tašelių ir kt. Be to, gamybos proceso metu susidarančios pjuvenos ir medžio dulkės yra suspaudžiamos į medžio briketus, o atliekama žievė susmulkinama ir vėliau gali būti naudojama mulčiavimui bei žemės tręšimui.

Anot jų, gamybinei įmonei tvarumas – pirmiausia apie technologijas, kurios leidžia optimizuoti gamybą, sumažinti į orą išmetamų taršalų kiekį, naudoti tvaresnę elektros energiją, mažinti finansines išlaidas, kurias vėliau galima investuoti į kitus inovatyvius sprendimus.

Žvilgt į reportažą: