Šįkart „Švarių miestų“ reportaže – dar vieni Ateities pakuotės klubo nariai – parduotuvių tinklą valdanti bendrovė „LILD Lietuva“ ir jų pristatomos iniciatyvos tvarumo jų verslo tvarumo kelionėje:

  • Prieš daugiau nei dvejus metus atsisakyta naudoti vienkartinius plastikinius pirkinių maišelius
  • Nuo 2025 m. pabaigos įsipareigota svarbiausias kritines žaliavas (labiausiai sietinas su aplinkos ir socialinėmis rizikomis, pvz. palmių aliejų, žuvį, kavą, kakavą, celiuliozę, medvilnę ir kt.) įsigyti tik iš tvaresnių šaltinių.
  • Tvarumo standartai sertifikuotai medvilnei, celiuliozės pluoštams, iš kurių gaminami įvairūs gaminiai jų siūlomam asortimentui.
  • Plastiko strategija, kuria siekiama, kad plastiko kiekis parduodamų produktų pakuotėse mažėtų, kad pakuotės būtų perdirbamos ir kad pakuotėse būtų naudojama kuo daugiau perdirbto plastiko.

Tai tik kelios iniciatyvos, kuriomis šis atsakingas verslas dalijasi ir tuo pačiu skatina ir kitus jungtis bei tapti tvaresniems sau, savo klientams, o tuo pačiu – gamtai ir mus supančiai aplinkai.

Švarūs miestai – kiekvieną savaitę, šeštadieniais, 11 valandą per Lrytas.tv. Kviečiame žiūrėti ir ankstesnius reportažus apie tvarius miestus, tvarius verslus ir tvarumą kiekvieną dieną!

https://www.lrytas.lt/zyme/svarus-miestai