„Ateities pakuotės klubo“ verslo pusryčiai jau tampa maža tradicija, kai kaskart pavyksta suburti vis didesnį ratą klubo narių ir pranešėjų, susirenkančių kartu aptarti visiems aktualių tvarumo temų, išgirsti įdomių pranešimų, padiskutuoti ar pasidalinti, kuo tvarumo keliu keliaujantys verslai gyvena šiandien ir kokia ateitis laukia pakuočių, į kurias pakuojami gaminiai kasdien – patiems įvairiausiems mūsų poreikiams.

Renginį, kurį moderavo tvarumu besidominčiam verslui jau puikiai pažįstamas Tvarių pakuočių vystymo konsultantas Juozas Baranauskas, paliečiant įvairias temas – antrinė-tretinė pakuotė / dizainas / teisė / atliekų tvarkymas / komunikacija / tvari pakuotė – piešėme pilną pakuočių paveikslą.

Už pranešimus dėkojame Beata Nicholson, Povilui Vaišnorui, Augustinui Paukštei, Vilmai Sabaliauskienei, Marinai Curko, Kęstučiui Gečui, Juozui Baranauskui. Už aktyvumą ir įsitraukimą į renginį – visiems dalyvavusiems svečiams.

„Gyvename besikeičiančioje visuomenėje, keičiamės patys, keičiasi ir sąmoningėja verslai. Vis labiau tikime tuo, kad keisdamiesi, nors ir labai pamažu, galime vis labiau įtakoti ateitį, o kasdien darydami net ir pačius mažiausius dalykus ilgainiui galime sukurti didelį rezultatą, – renginio metu kalbėjo Gamintojų ir importuotojų asociacijos „Gamtos ateitis“ Viešinimo ir marketingo vadovė Diana Ramanauskaitė. – Džiaugiamės, kad mūsų klientai, klubo nariai ir apskritai, vis daugiau lietuviško verslo kuria, inicijuoja, skaičiuoja, taiko užsienio šalių patirtį, klysta, bet bando iš naujo, moko kitus ir mokosi patys, o svarbiausia – ieško receptų, kaip pastatyti kuo tvirtesnius tvarumo pagrindus savo verslui, savo pirkėjams, savo vartotojams, savo darbuotojams ir gamtai – jau šiandien, o ne po kelių ar keliolikos metų“.

©mantasrepeckafoto