„Tikrai taip“ – tvirtina Betono mozaika vadovas – Romas Venckus.
Grindinio sprendimų ir aplinkotvarkos gaminių įmonė “Betono mozaika” rūpinasi tiek viešųjų erdvių – miestų aikštelių, šaligatvių, tiek įvairių infrastruktūros objektų ar individualių kiemų aplinkos tvarkymu, pasiūlydama patį įvairiausią spektrą betono gaminių, atliekančių tiek tiesiogines funkcionalumo, tiek estetikos ir ilgaamžiškumo aplinkai paskirtis. Turbūt mažai Lietuvoje yra vietų, kur šiandien nepamatysi šios įmonės kurtų gaminių.
Tvarumas įmonėje kuriamas įvairiai:
Prasideda nuo produkto gamybos – modernios vadybos ir kokybės kontrolės sistemos, kurios pagalba sekama, kad produkcija būtų gaminama kokybiškai, be atliekų. Kad kasdieninėje veikloje nebūtų naudojama perteklinių medžiagų, bereikalingos energijos.
  • Įmonė rūpinasi ne tik tiesioginę gaminių funkciją – kad ant jo būtų galima važiuoti, eiti, bet ir atliktų papildomas funkcijas – valytų orą ar drenuotų vandenį.
  • 4 gamyklų išdėstymas Lietuvoje planuotas, stengiantis būti arčiau kiekvieno vartotojo.
  • Aktyvus darbuotojų įsitraukimas į tvarumo veiklas ir iniciatyvas.
Inovatyvūs sprendimai produkcijos transportavimui bepadėklėmis gamybos sistemomis, PET juostų iš perdirbto plastiko naudojimas produkcijos pakavimui, atsisakant plastiko plėvelės – ir tai tik keletas pavyzdžių, kaip verslą galima kurti tvariai, atsakingai ir iš anksto apgalvojant kiekvieną tvarų žingsnį.
Primename, kad „Ateities pakuotės“ klubas vienija įmones, Lietuvos gamintojus, kuriems rūpi ne tik jų paties produkto kokybė, bet ir į kokią pakuotę – tvarią ar ne – tie produktai yra supakuoti. Įmonė – „Betono mozaika“ vieni iš klubo narių.
Švarūs miestai – kiekvieną savaitę, šeštadieniais, 11 valandą per Lrytas.tv. Kviečiame žiūrėti ir ankstesnius reportažus apie tvarius miestus, tvarius verslus ir tvarumą kiekvieną dieną!