Naujienos

Moksleiviai gilino žinias apie rūšiavimą

Tęsiant VšĮ „Gamtos ateitis“ edukacines programas švietimo įstaigose, šį mėnesį mūsų organizacijos atstovai lankėsi Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje, kur su pradinių klasių moksleiviais bendravo apie atliekų rūšiavimo svarbą, apie gamtai daromą žalą dėl žmonių abejingumo rūšiavimui bei kvietė moksleivius dalyvauti viktorinoje „Mokykimės rūšiuoti patys, o namuose – rūšiuokime kartu su visa šeima“.

„Rodos, apie rūšiavimą jau žinome ne tiek ir mažai, bet kaskart, organizuodami edukacines programėles jaunajai kartai, pastebime didesnių ar mažesnių žinių spragų apie tai – kaip teisingai rūšiuoti, kurias atliekas į kurios spalvos konteinerį mesti ir pan. – įspūdžiais apie mokykloje vykdytą edukaciją dalinosi VšĮ „Gamtos ateitis“ Viešinimo ir marketingo vadovė Diana Ramanauskaitė. – Manome, kad svarbiausia, bendraujant su jaunąja kartu, kelti klausimus apie rūšiavimą ir jo svarbą, inicijuoti diskusijas, gilinti žinias per žaidimus, viktorinas, interaktyvias priemones – tai didina vaikų įsitraukimą, leidžia jiems lengviau įsiminti svarbiausias taisykles apie atliekų rūšiavimą, o kartu – tikėtis, kad ne tik jie patys rūšiuos dar atsakingiau, bet šia patirtimi dalinsis ir su juos supančiais šeimos nariais, draugais, artimaisiais“.

 

 

 

 

 

Edukacines programas švietimo įstaigose VšĮ „Gamtos ateitis“ vykdo nuolat, pagal patvirtintą 2018 m. Visuomenės švietimo bei informavimo atliekų tvarkymo klausimais programą.