Naujienos

Klientams – konsultaciniai seminarai apie GPAIS

Lapkričio 15 ir 21 dienomis mūsų klientai Kaune ir Vilniuje dalyvavo konsultaciniuose seminaruose „Pakuočių apskaita GPAIS-e. Teisiniai ir praktiniai aspektai“. Seminaro metu ypatingas dėmesys buvo skirtas praktiniam apmokestinamųjų pakuočių apskaitos vedimui GPAIS-e. Taip pat kalbėta apie pakuočių atliekų tvarkymo situaciją rinkoje šiandien bei perspektyvoje.

„Gamintojai ir importuotojai aktyviai domėjosi pakuočių apskaitos reikalavimais, nemažai klausimų kilo dėl daugkartinio naudojimo pakuotės apskaitos GPAIS-e, jos susigrąžinimo ir pakartotinio naudojimo užduoties vykdymo. Taip pat – dėl tuščios įvežamos arba gaminamos pakuotės apskaitos niuansų“. – apie įvykusius mokymus klientams kalbėjo VšĮ „Gamtos ateitis“ Aplinkosaugos ekspertė Dalia Gedgaudienė.

VšĮ „Gamtos ateitis“ klientams nemokamus seminarus ir konsultacijas rengia reguliariai, siekdami supažindinti su įvairiomis naujovėmis, aktualijomis ir svarbiais niuansais pakuočių atliekų tvarkymo srityje.

Pastaba: Prisegame vieną iš seminaruose klientams pristatytų pagalbinių priemonių vykdant pakuočių apskaitą – „Daugkartinio naudojimo pakuotės apskaitos GPAIS‘e principai“.

 

 

 

 

 

 

Atsiųsti schemą